Výsledková listina 5BV - 2010


PořadíTýmKB1KB2KB3KB4KB5KB6ČAS
1.   Opavanet/Tilak/Merida (308)
(Tomáš Petreček, Petr Míl)
PÁ 23.34
SO 01.56
SO 05.35
SO 08.33
SO 11.22
SO 13.06
15:06
2.   K&K Salomon-Run (311)
(Libor Uher, René Trebuna)
PÁ 23.34
SO 01.56
SO 05.35
SO 08.33
SO 11.24
SO 13.15
15:15
3.   Opavanet/Tilak (306)
(Marek Navrátil, Igor Blachut)
PÁ 23.55
SO 02.40
SO 06.54
SO 09.52
SO 12.55
SO 14.57
16:57
4.   podlysáci (148)
(Jan Zemaník, Pavel Paloncý)
PÁ 23.50
SO 02.31
SO 07.25
SO 10.29
SO 14.26
SO 16.57
18:57
5.   Honzíkova cesta (2)
(Ján Pospěch, Jan Martyčák)
SO 00.02
SO 03.04
SO 07.40
SO 11.04
SO 14.55
SO 17.06
19:06
6.   Kačice (200)
(Lucka Matrková, Jan Tojhar)
PÁ 23.58
SO 03.28
SO 08.11
SO 11.13
SO 15.07
SO 17.07
19:07
7.   Loko Boys (16)
(Vláďa Mezník, Jan Marek)
SO 00.10
SO 03.27
SO 08.05
SO 11.16
SO 15.11
SO 17.41
19:41
8.   Bludne balvany (108)
(Vladimír Hora, Magda Horová)
SO 00.13
SO 03.27
SO 08.11
SO 11.32
SO 15.24
SO 17.59
19:59
9.   B-Vital (103)
(Jiří Berger, Filip Šilar)
PÁ 23.52
SO 04.29
SO 09.17
SO 12.09
SO 15.55
SO 18.08
20:08
10.   Rumoví Apači (70)
(Martin Kohut, Pavel Blabla)
PÁ 23.58
SO 03.03
SO 07.48
SO 11.11
SO 15.55
SO 18.27
20:27
11.   Pražské Jizerky (241)
(Jiří Hofman, Milan Mikulášek)
SO 00.19
SO 03.30
SO 08.16
SO 11.43
SO 15.41
SO 19.05
21:05
12.   Dva v tom (21)
(Vlado Švancár, Ján Pristach )
SO 00.15
SO 03.28
SO 08.13
SO 11.43
SO 15.45
SO 19.05
21:05
13.   Jů a Hele (187)
(Milan Křenek, Jan Vašut)
SO 00.10
SO 03.56
SO 08.51
SO 12.26
SO 16.22
SO 19.40
21:40
14.   Lepus (123)
(Pavel Čopjan, Jiří Žaloudík)
SO 00.05
SO 03.47
SO 09.41
SO 13.39
SO 17.39
SO 19.49
21:49
15.   Svižníci (78)
(Jakub Zapior, Vojtěch Richter)
SO 00.23
SO 04.15
SO 09.19
SO 13.14
SO 17.50
SO 20.50
22:50
16.   well-bloudi (256)
(Radek Raška, Martin Macíček)
SO 00.22
SO 04.23
SO 09.38
SO 13.07
SO 18.13
SO 21.03
23:03
17.   Historici (180)
(Michal Klapka, Milada Klapková)
SO 00.30
SO 04.53
SO 10.07
SO 14.07
SO 17.56
SO 21.10
23:10
18.   CHKO TRENÝRKY (61)
(Jakub Fabián, Tomáš Bartoň)
SO 00.06
SO 03.48
SO 09.24
SO 13.56
SO 18.18
SO 21.14
23:14
19.   Debřáci (153)
(Martin Řezáč, Jan Řezáč)
SO 00.18
SO 04.01
SO 09.36
SO 14.01
SO 18.46
SO 21.18
23:18
20.   Chrochruni (12)
(Vít Otevřel, Radomír Spratek)
SO 00.43
SO 04.29
SO 09.52
SO 14.15
SO 18.36
SO 21.24
23:24
21.   braši (213)
(Petr Pitron, Martin Cviček)
SO 00.27
SO 04.41
SO 10.09
SO 14.09
SO 18.40
SO 21.25
23:25
22.   NEPOUČITELNÍ (79)
(Tomáš Daňa, Radim Bernat)
SO 00.20
SO 04.08
SO 09.21
SO 14.22
SO 18.35
SO 21.26
23:26
23.   Hovado+1 (17)
(David Rožek , Pavel Heinige )
SO 00.18
SO 03.46
SO 08.57
SO 13.21
SO 17.50
SO 21.30
23:30
24.   Kuba a Zuza (309)
(Zuzana Kroutilová, Jakub Beránek)
SO 00.00
SO 04.20
SO 09.37
SO 13.29
SO 18.40
SO 21.55
23:55
25.   NEMÁME DNESKA SCHŮZKU ... ? (102)
(Michal Šrubař, Martin Bayer)
SO 00.33
SO 04.10
SO 09.20
SO 14.17
SO 19.19
SO 22.30
24:30
26.   Absolutní želvy (171)
(Jiří Ježek, Jiří Čapla)
SO 00.26
SO 04.41
SO 10.09
SO 14.09
SO 18.41
SO 22.31
24:31
27.   Hungária Expressz (179)
(Anita Szilágyi, Dániel Márton Kovács)
SO 00.39
SO 04.55
SO 10.34
SO 14.49
SO 19.25
SO 22.34
24:34
28.   Placatý kámen (272)
(Adam Zezula, Martin Lanc)
SO 00.21
SO 04.09
SO 09.56
SO 14.02
SO 19.02
SO 22.44
24:44
29.   Blízanice (36)
(Jan Geletič, David Lutr)
SO 00.36
SO 04.18
SO 09.47
SO 13.36
SO 18.56
SO 23.44
25:44
30.   Abadžikra! - HO TJ TŽ (131)
(Bogdan Krupa, Honza Groš)
SO 00.31
SO 04.26
SO 09.47
SO 14.45
SO 20.10
NE 00.00
26:00
31.   1.TR (227)
(Rostislav Remeš, Petr Rozehnal)
SO 00.35
SO 04.51
SO 11.13
SO 15.39
SO 20.49
NE 00.07
26:07
32.   karkulka s vlkem (222)
(Daniel Brejžek , Michal Pilipek)
SO 00.18
SO 04.16
SO 09.51
SO 14.10
SO 18.54
NE 00.14
26:14
33.   SK Závětří (7)
(Martin Lvončík, Samuel Lvončík)
SO 00.49
SO 05.21
SO 11.08
SO 15.31
SO 20.33
NE 00.53
26:53
34.   SK Valašské Království (286)
(Martin Píša, Filip Rek)
SO 00.25
SO 04.15
SO 10.25
SO 15.39
SO 21.23
NE 01.11
27:11
35.   tým Dean (87)
(Ivo Kuznik, Lukáš Smejkal)
SO 00.25
SO 04.10
SO 10.26
SO 15.39
SO 21.23
NE 01.11
27:11
36.   Žltý šarkan (37)
(Jakub Hájek, Roman Gavlas)
SO 00.17
SO 04.32
SO 10.33
SO 15.07
SO 20.53
NE 01.14
27:14
37.   Lumpík (217)
(Martin Ráček, Přemysl Bejda)
SO 00.23
SO 04.11
SO 10.19
SO 15.37
SO 21.28
NE 01.44
27:44
38.   rychlé pípy (141)
(Petr Staňa, Pavel Medvec)
SO 00.26
SO 04.31
SO 11.09
SO 16.53
SO 22.00
NE 01.48
27:48
39.   Vinkjel a Flahajz (77)
(Tomáš Gorný, David Kovan)
SO 00.53
SO 05.06
SO 11.30
SO 17.35
SO 22.25
NE 01.55
27:55
40.   Neodym (106)
(Tomáš Zágoršek, Kamil Zágoršek)
SO 00.26
SO 04.59
SO 11.16
SO 17.44
SO 22.18
NE 01.56
27:56
41.   NAFA 2 (271)
(Pavel Rataj, Manfred Křefky)
SO 00.52
SO 05.41
SO 12.02
SO 16.34
SO 22.02
NE 01.57
27:57
42.   Samozřejmě běžíme! (10)
(Aleš Gaida, Jan Žwak )
SO 00.31
SO 04.36
SO 11.21
SO 16.00
SO 22.13
NE 02.05
28:05
43.   noční zloba (261)
(Rostislav Kolčárek, David Kolouch)
SO 00.35
SO 04.52
SO 11.16
SO 16.55
SO 22.26
NE 02.11
28:11
44.   Fičet (242)
(Radim Černý, Radovan Fišer)
SO 00.22
SO 05.53
SO 11.51
SO 16.17
SO 22.17
NE 02.15
28:15
45.   Bob a Bobek (24)
(Dušan Pavelek, Tomáš Pavelek)
SO 00.25
SO 05.00
SO 11.47
SO 16.20
SO 22.41
NE 02.30
28:30
46.   Poštovní mrož (130)
(Bronislav Přibyl, Tomáš Strachota)
SO 00.25
SO 04.29
SO 10.54
SO 16.12
SO 22.16
NE 02.34
28:34
47.   Sběrači KOMBUCH (111)
(Vít Peterek, Radim Čegan)
SO 00.08
SO 03.45
SO 09.15
SO 13.20
SO 20.22
NE 02.35
28:35
48.   Basama a Krokodyyl (279)
(Martin Mikloš, Dagmar Čechmánková)
SO 00.39
SO 04.58
SO 11.36
SO 16.20
SO 22.41
NE 02.36
28:36
49.   Dojít nebo zemřít (88)
(Radek Chrobák, Martin Kupka)
SO 00.56
SO 05.48
SO 12.26
SO 16.49
SO 22.15
NE 03.00
29:00
50.   Skol! (95)
(Lukáš Byrtus, Roman Byrtus)
SO 00.41
SO 04.55
PÁ 11.25
PÁ 16.14
PÁ 22.17
NE 03.27
29:27
51.   Krákoráci (129)
(David Kubín, Michal Drobný)
SO 00.57
SO 05.24
SO 11.14
SO 16.04
SO 22.47
NE 03.32
29:32
52.   slovenska_strela (229)
(Ivan Martynek , Slavomir Glesk)
SO 00.29
SO 05.03
SO 10.32
SO 16.46
SO 22.59
NE 03.40
29:40
53.   NE (112)
(Radana Marková, Ondřej Šimon)
SO 01.21
SO 06.14
SO 12.30
SO 17.21
SO 23.14
NE 03.44
29:44
54.   DaKo (128)
(Petr Chlebec, Daniel Šmít)
SO 00.42
SO 05.48
SO 12.25
NE 17.17
SO 23.06
NE 03.45
29:45
55.   FC GUČU (86)
(Miroslav Čulík, Petr Gurný)
SO 00.52
SO 05.09
SO 11.17
SO 16.12
SO 22.36
NE 04.14
30:14
56.   SCMT Brno (269)
(Jakub Steinmetz, Zbyněk Selucký)
SO 01.07
SO 05.20
SO 12.01
SO 18.19
SO 23.34
NE 04.24
30:24
57.   SCMT Mladíci (205)
(Pavol Saráz, Pataka Špaček)
SO 00.54
SO 05.13
SO 11.55
SO 18.18
SO 23.35
NE 04.24
30:24
58.   KRYPL TÝM (225)
(Ivan Čermák, Simon Lacki)
SO 00.44
SO 05.11
SO 12.54
SO 18.01
NE 00.30
NE 05.48
31:48
59.   Dva z bowlingu (195)
(Martin Kawulok, Marek Szkandera)
SO 01.22
SO 06.08
SO 13.51
SO 18.27
NE 00.12
NE 05.53
31:53
60.   Turbomyšáci (15)
(Jiří Fluksa, Aleš Tulach)
SO 00.18
SO 04.32
SO 10.43
SO 16.24
SO 23.39
NE 06.08
32:08
61.   Bil a Tom (69)
(Lukáš Bilík, Michal Tomanec)
SO 01.02
SO 06.11
SO 12.59
SO 17.57
NE 01.00
NE 06.16
32:16
62.   Zlatníci (193)
(Lukáš Polášek, Michal Staš)
SO 00.23
SO 04.33
SO 10.43
SO 16.25
SO 23.58
NE 06.57
32:57
63.   KČT LOKO Teplice (92)
(Olaf Čihák, Vilém Dolejš)
SO 00.45
SO 05.14
SO 13.10
SO 20.29
NE 03.25
NE 07.20
33:20
64.   Točená zmrzlina (249)
(Jiří Valenta, Jakub Turčan)
PÁ 00.36
SO 05.05
SO 12.33
SO 19.18
NE 03.05
NE 07.54
33:54
65.   TicháOstrava (154)
(Alan Vaněk, Pavel Pastrňák)
SO 00.19
SO 04.14
SO 09.54
SO 14.25
X
SO 20.25
22:25
66.   Lenoši (188)
(Jana Kurajdová, Pavel Martínek)
SO 00.51
SO 05.09
SO 11.24
SO 16.21
X
SO 21.20
23:20
67.   Celersnati (163)
(Radim Franek, Jiří Zápalka)
SO 00.36
SO 04.20
SO 10.00
SO 16.22
X
SO 22.16
24:16
68.   Chujošlapi (9)
(Radim Rybnikár, David Friedrich)
SO 01.05
SO 06.10
SO 12.45
SO 17.33
X
SO 23.40
25:40
69.   Dubové palice (50)
(Jan Hlisnikovský, Radek Drobisz)
SO 00.50
SO 06.08
SO 12.49
SO 17.50
X
NE 00.01
26:01
70.   lenochodi.cz (219)
(Milan Matlák, Jan Macura)
SO 00.56
SO 05.36
SO 12.59
SO 18.36
X
NE 00.27
26:27
71.   Těšinaci (134)
(Jan Konieczny, Kuba Štefanik)
SO 00.36
SO 05.42
SO 13.01
SO 18.18
X
NE 00.35
26:35
72.   Lucky Loosers (83)
(Lenka Litschmannová, Lukáš Svoboda)
SO 01.08
SO 05.59
SO 13.27
SO 18.41
X
NE 00.58
26:58
73.   mám DoST AleDu (80)
(Miloš Skalský, Aleš Litschmann)
SO 01.08
SO 05.59
SO 13.26
SO 18.38
X
NE 00.58
26:58
74.   Fousatý Medvědář (226)
(Miloš Bohoněk, Ivana Bohoňková)
SO 01.16
SO 06.16
SO 13.53
SO 19.16
X
NE 01.25
27:25
75.   Medvíďata (231)
(Miloš Bohoněk, Vendula Bohoňková)
SO 01.05
SO 06.15
SO 13.46
SO 19.14
X
NE 01.25
27:25
76.   Bezmozci (224)
(Michal Skřebský, Lukáš Karafiát)
SO 00.58
SO 06.21
SO 13.46
SO 19.17
X
NE 01.59
27:59
77.   Spojáci (288)
(Lukáš Papšík, Michal Kadlec)
SO 00.58
SO 06.20
SO 13.46
SO 19.17
X
NE 01.59
27:59
78.   Rigor a Mortis - kavalíři Kohlrauschovy řasy prostí (168)
(Jiří Bárta, Petr Herman)
SO 01.18
SO 06.19
SO 14.24
SO 19.18
X
NE 02.09
28:09
79.   My dva (167)
(Pavla Šimčíková, Vladimír Šimčík)
SO 01.17
SO 06.41
SO 15.30
SO 20.28
X
NE 03.09
29:09
80.   CappyBARy (126)
(Lenka Raudenská, Pavel Železný)
SO 01.37
SO 08.09
SO 15.18
SO 20.11
X
NE 03.18
29:18
81.   Lemry líný (114)
(Josef vaculín, Tomáš Zapior)
SO 00.30
SO 04.13
SO 11.06
SO 18.35
X
NE 06.20
32:20
82.   Ř&Ř (293)
(Petr Říha, Roman Říha)
SO 00.25
SO 04.36
SO 09.26
X
X
SO 11.35
13:35
83.   SK Fuga (250)
(Lumír Hlaváč, Vilém Strakoš)
PÁ 23.56
SO 03.26
SO 09.28
X
X
SO 11.38
13:38
84.   Mount o'Runners (247)
(Honza Holec, Rostislav Filipec)
SO 00.33
SO 04.54
SO 10.50
X
X
SO 12.58
14:58
85.   M&M (294)
( Michal Šrom, Milan Holeš)
SO 00.17
SO 05.04
SO 10.45
X
X
SO 12.59
14:59
86.   zastav a nepřežiješ (107)
(Petr Siročák, Martin Glatzner)
SO 00.40
SO 04.49
SO 10.29
X
X
SO 13.16
15:16
87.   Nima možne... (63)
(Jirka Křepel, David Czyž)
SO 00.12
SO 04.17
SO 10.34
X
X
SO 13.45
15:45
88.   Uho (292)
(Tomáš Korč, Jiří Kamrád)
SO 00.56
SO 04.56
SO 11.14
X
X
SO 13.53
15:53
89.   Gorole (109)
(Wladyslaw Sikora, Vojtěch Nytra)
SO 00.24
SO 04.31
SO 11.00
X
X
SO 13.56
15:56
90.   AniAjax (166)
(Miroslav Fojcik, Jiří Adamus)
SO 00.32
SO 04.30
SO 10.06
X
X
SO 13.59
15:59
91.   Ohlá klika (45)
(Honcek Prasli Chovanec, Petr Al Žitník)
SO 00.24
SO 04.28
SO 11.05
X
X
SO 14.12
16:12
92.   Sprinteři v důchodu (76)
(Bronislav Siuda, Petr Nogol)
SO 00.38
SO 05.02
SO 11.40
X
X
SO 14.28
16:28
93.   Pikniková vycházka (116)
(Eliška Kopečková, Pavel Vícha)
SO 01.00
SO 05.56
SO 12.47
X
X
SO 14.45
16:45
94.   GPS je na nic, poslouchej svou žízeň (178)
(Václav Sýkora, Jan Hrabec)
SO 00.46
SO 04.53
SO 11.53
X
X
SO 15.07
17:07
95.   Black & White (118)
(Petr Šípek, Petr Buchman)
SO 00.21
SO 05.01
SO 13.17
X
X
SO 15.15
17:15
96.   Beskydští vlci (35)
(Michal Giemza, Mariusz Danel)
SO 00.56
SO 05.53
SO 12.43
X
X
SO 15.17
17:17
97.   Kam to půjde (33)
(Radim Sieber, Marcel Kovalski)
SO 00.54
SO 05.26
SO 12.42
X
X
SO 15.20
17:20
98.   ZHORTEAM.net (296)
(Tomáš Kopecký, Miloslav Huml)
SO 00.56
SO 06.08
SO 12.24
X
X
SO 15.22
17:22
99.   komarovjaci.com (191)
(David Kubesa, Tomáš Sedlák)
SO 00.55
SO 06.11
SO 13.16
X
X
SO 15.32
17:32
100.   Janin&Manin DUHA Klubaci (212)
(Jana Vašendová, Martin Maniš)
SO 00.55
SO 05.48
SO 12.39
X
X
SO 15.34
17:34
101.   velkostatkáři (223)
(Petr Kohut, Radek Štolfa)
SO 00.52
SO 05.35
SO 12.37
X
X
SO 15.39
17:39
102.   Užtambudem (40)
(Luděk Chovanec, Petr Vojvodík)
SO 00.50
SO 05.24
SO 12.23
X
X
SO 15.43
17:43
103.   Korys team (47)
(Pavel Koranda, Petr Koranda)
SO 00.59
SO 06.12
SO 13.23
X
X
SO 15.43
17:43
104.   Tom a Tom (119)
(Tomáš Daněk, Tomáš Hruškovský)
SO 00.36
SO 05.55
SO 12.15
X
X
SO 15.46
17:46
105.   Šuk a Hek (287)
(Ondřej Mánek, Tomáš Obr)
SO 00.46
SO 05.49
SO 12.01
X
X
SO 15.48
17:48
106.   Beskydoši (31)
(Michal Heczko, Lucie Kantorová)
SO 00.53
SO 06.03
SO 13.06
X
X
SO 15.53
17:53
107.   Akvaristi (149)
(Dominik Bednář, Kuba Kostka)
SO 01.00
SO 05.43
SO 12.39
X
X
SO 15.55
17:55
108.   HuRa boys (259)
(Ondřej Chasák, Radek Dohnal)
SO 01.02
SO 06.10
SO 13.34
X
X
SO 15.56
17:56
109.   Renegade (246)
(Tomáš Kroček, Petr Kroček)
SO 01.22
SO 06.01
SO 13.38
X
X
SO 15.59
17:59
110.   Skoťáci (135)
(Jana Przeczková, Martin Jaterka)
SO 00.28
SO 05.12
SO 12.51
X
X
SO 16.02
18:02
111.   Sherpové z Beskyd (273)
(Přemysl Kocyan, Honza Nosek)
SO 00.27
SO 04.57
SO 12.52
X
X
SO 16.04
18:04
112.   OOP – Osa Ostrava-Praha (300)
(Jan Kapustka, Daniel Libertin)
SO 00.49
SO 05.36
SO 13.16
X
X
SO 16.08
18:08
113.   Bludné vofce (136)
(Jan Šimek, David Vodvárka)
SO 01.01
SO 06.48
SO 13.10
X
X
SO 16.12
18:12
114.   2 na 9 (285)
(Miroslav Turák, Ivo Margieta)
SO 00.51
SO 06.07
SO 12.54
X
X
SO 16.21
18:21
115.   Makronožky (204)
(Michal Hrabí, Šárka Havlíčková)
SO 00.58
SO 05.32
SO 13.25
X
X
SO 16.21
18:21
116.   Law & Order (248)
(Petr Mališ, Petr Němec)
SO 00.30
SO 05.00
SO 12.30
X
X
SO 16.25
18:25
117.   Hofíci (98)
(Kamil Staš, Martin Feigl)
SO 01.03
SO 06.22
SO 13.00
X
X
SO 16.35
18:35
118.   5xkufr (181)
(Josef Hanibal, Radek Cimala)
SO 01.09
SO 05.42
SO 13.15
X
X
SO 16.49
18:49
119.   Bloodthirsty guys (62)
(Filip Mareš, Matěj Šimek)
SO 00.56
SO 06.03
SO 14.41
X
X
SO 16.56
18:56
120.   BirkSvan (208)
(Pavel švaňa, David Birke)
SO 00.58
SO 05.50
SO 14.15
X
X
SO 16.57
18:57
121.   Pruhované pohorky (307)
(Leona Maulerová, Vendula Maulerová)
PÁ 00.59
SO 06.01
SO 13.01
X
X
SO 17.00
19:00
122.   Ötzi & Ötzi (305)
(Adamczyk Piotr, Twardzik Andrzej)
SO 00.31
SO 05.03
SO 12.06
X
X
SO 17.00
19:00
123.   Pívo team (301)
(Jaroslav Koptiš , Vlastimil Špírek)
SO 01.05
SO 06.11
SO 12.58
X
X
SO 17.11
19:11
124.   Plameňáci (67)
(Dalibor Jech, Martin Šíbl)
SO 00.57
SO 05.22
SO 12.53
X
X
SO 17.11
19:11
125.   Valašští králové (196)
(Tomáš Král, Adam Valach)
SO 01.08
SO 06.00
SO 14.35
X
X
SO 17.12
19:12
126.   Štatl drým tým (13)
(Milan Ungerman, Jan Ungerman)
SO 01.13
SO 06.55
SO 15.05
X
X
SO 17.12
19:12
127.   Smile's (117)
(Jan Fišer, Jan Kouřím)
SO 00.42
SO 05.54
SO 13.17
X
X
SO 17.13
19:13
128.   Pat a Mat (82)
(Ivo Otipka, Zdeňka Otipková)
SO 01.15
SO 07.14
SO 15.02
X
X
SO 17.19
19:19
129.   Dojdem až dojdem (94)
(Zdeněk Svoboda, Jana Fojtíková)
SO 01.14
SO 06.00
SO 14.35
X
X
SO 17.26
19:26
130.   Potkali se u ... (58)
(Josef Věrovský, Tomáš Kohn)
SO 00.41
SO 06.07
SO 14.59
X
X
SO 17.29
19:29
131.   zadní lavice (260)
(Marian Pala, Pavel Vavříček)
SO 01.03
SO 06.00
SO 14.16
X
X
SO 17.33
19:33
132.   Hoší (282)
(Jan Vondrů, Jan Tauš)
SO 01.00
SO 05.45
SO 13.08
X
X
SO 17.33
19:33
133.   Citrónoví mamuti (120)
(Václav Kaňa, Markéta Ondřeková)
SO 01.37
SO 06.39
SO 14.23
X
X
SO 17.37
19:37
134.   pepe team (239)
(josef juroszek, miroslav heinrich)
SO 01.03
SO 06.17
SO 14.41
X
X
SO 17.38
19:38
135.   Darmošlapové (85)
(Miroslava Kwaczková, Daniel Andrášik)
SO 01.10
SO 06.31
SO 15.13
X
X
SO 17.40
19:40
136.   Cesta z města (44)
(Stanislav Goryl, David Mlčák)
SO 01.04
SO 06.32
SO 15.13
X
X
SO 17.40
19:40
137.   Karle to dáme (173)
(Břetislav Blahuta, Radomír Gaida)
SO 01.27
SO 06.45
SO 14.44
X
X
SO 17.49
19:49
138.   Pěníkovi (60)
(Vojtěch Bednář, Daniel Bednář)
SO 00.47
SO 05.23
SO 14.47
X
X
SO 17.50
19:50
139.   2 šílené (11)
(Marie Pavlasová, Hanka Pavlasová)
SO 01.26
SO 06.42
SO 14.45
X
X
SO 17.50
19:50
140.   Mája a Vilík potřetí (4)
(Zuzana Procházková, Vít Procházka)
SO 01.14
SO 07.13
SO 15.04
X
X
SO 17.51
19:51
141.   Láska žádá oběti (39)
(Ondřej Bartík, Zuzana Šviráková)
SO 01.41
SO 07.37
SO 15.12
X
X
SO 17.57
19:57
142.   Parat (304)
(Petr Jablonský, Anita Brožková)
SO 01.17
SO 06.22
SO 14.33
X
X
SO 17.59
19:59
143.   wolfram (55)
(Oldřich Olič, Tomáš Sikora)
SO 01.02
SO 05.49
SO 13.31
X
X
SO 18.02
20:02
144.   KČT LOKO Teplice 2 (216)
(Petr Malý, Martina Vondrášová)
SO 01.32
SO 07.45
SO 15.03
X
X
SO 18.03
20:03
145.   Mokrý banditi (160)
(Jaroslav Aim, Petr Stryhal)
SO 01.07
SO 07.07
SO 15.14
X
X
SO 18.07
20:07
146.   Vipet tým (74)
(Petra Chmurová, Petr Chmura)
SO 01.07
SO 06.24
SO 14.15
X
X
SO 18.20
20:20
147.   Osmaci (164)
(Miroslav Žižka, Luboš Kasl)
SO 00.37
SO 06.34
SO 14.25
X
X
SO 18.22
20:22
148.   GeoAGeo (276)
(Zita Bukovská, Eva Mahová)
SO 01.33
SO 07.41
SO 16.23
X
X
SO 18.36
20:36
149.   Svéráz národního turismu (6)
(Michala Mohylová, Vojtěch Kozubík)
SO 01.23
SO 07.51
SO 16.32
X
X
SO 18.39
20:39
150.   KUNIN repre (165)
(Lukáš Knápek, Tomáš Svák)
SO 01.05
SO 06.15
SO 14.04
X
X
SO 18.39
20:39
151.   No nazdar (65)
(Čestmír Kubíček, Hana Kubíčková)
SO 01.56
SO 07.50
SO 15.38
X
X
SO 18.42
20:42
152.   sova a zajíc (34)
(Jakub Skalický, Petra Valíková)
SO 01.04
SO 06.21
SO 14.36
X
X
SO 18.51
20:51
153.   Antipolívkáři (221)
(Petr Boháček, Miroslav Dítě)
SO 00.58
SO 07.45
SO 15.48
X
X
SO 18.51
20:51
154.   Mountain Madness (115)
(Petr Miškář , Josef Buchta)
SO 01.26
SO 06.35
SO 15.07
X
X
SO 18.52
20:52
155.   Čolci (32)
(Michal Kučera, Martin Kučera)
SO 00.50
SO 05.29
SO 11.32
X
X
SO 18.53
20:53
156.   O.K.team (38)
(Jan Szturc, Martin Jurczyk)
SO 00.50
SO 05.29
SO 11.35
X
X
SO 18.54
20:54
157.   Zmatení (73)
(Adam Mička, Veronika Smolanová)
SO 01.07
SO 07.27
SO 16.02
X
X
SO 19.02
21:02
158.   Ztracení v zeleni (253)
(Barbora Dosoudilová, Boris Lucký)
SO 01.32
SO 07.37
SO 16.10
X
X
SO 19.03
21:03
159.   kočky (234)
(Daniela Kotačková, Alexandr Kotačka)
SO 01.37
SO 08.51
SO 16.41
X
X
SO 19.04
21:04
160.   Ajťák & Gorolka (145)
(Adam Konderla, Jiří Olšanský)
SO 01.04
SO 07.22
SO 16.10
X
X
SO 19.04
21:04
161.   1960 (133)
(Jiří Czapka, Milan Krobot)
SO 01.02
SO 07.02
SO 16.05
X
X
SO 19.09
21:09
162.   white & Black (159)
(Lenka Čechlovská, Michaela Kerlehová)
SO 01.27
SO 06.50
SO 13.46
X
X
SO 19.11
21:11
163.   Bludičky (150)
(Pavla Šinoglová, Hana Arletová)
SO 01.00
SO 05.55
SO 15.33
X
X
SO 19.12
21:12
164.   Dva skřítci (192)
(David Jablonský, Jiří Kovařík)
SO 01.13
SO 06.28
SO 16.20
X
X
SO 19.15
21:15
165.   Chodci (81)
(Miroslav Tovaryš, Ondřej Lednický)
SO 01.07
SO 06.45
SO 16.27
X
X
SO 19.17
21:17
166.   ULTRAS Red Bridge (139)
(Aleš Václavík, Jakub Zachar)
SO 01.16
SO 06.20
SO 16.29
X
X
SO 19.21
21:21
167.   O něco málo větší kytárka (5)
(Ondřej Fremunt, Lukáš Novák)
SO 01.19
SO 07.07
SO 16.15
X
X
SO 19.22
21:22
168.   Panda na útěku (210)
(Martin Fuchs, Klára Pilíková)
SO 01.24
SO 06.40
SO 15.02
X
X
SO 19.22
21:22
169.   Liščí pětka (56)
(Eliška Majorová, Iva Hlaváčková)
SO 01.15
SO 06.39
SO 15.18
X
X
SO 19.22
21:22
170.   ujdem co ujdem (127)
(Martin Maly, David Novak)
SO 01.02
SO 06.40
SO 16.31
X
X
SO 19.24
21:24
171.   Yvonka a Vašek (89)
(Václav Kopecký, Yvona Kopecká)
SO 01.28
SO 06.35
SO 15.46
X
X
SO 19.29
21:29
172.   Opavské Visalaje (68)
(Matěj Číp, Lukáš Pščolka)
SO 00.46
SO 06.19
SO 16.59
X
X
SO 19.32
21:32
173.   Tým Doktora Zoidberga (302)
(Zuzana Poláčková, Jaromír Brezani)
SO 01.43
SO 08.09
SO 16.43
X
X
SO 19.36
21:36
174.   Double "J" (100)
(Jana Vančáková, Jan Pouchlý)
SO 00.44
SO 06.54
SO 16.02
X
X
SO 19.40
21:40
175.   MM (8)
(Martin Šlapák, Michaela Poková )
SO 01.19
SO 07.56
SO 15.41
X
X
SO 19.44
21:44
176.   R.I.P. (162)
(Petr Kobiernicki, Kristýna Szeligová)
SO 01.42
SO 07.16
SO 15.47
X
X
SO 19.46
21:46
177.   a spol. (203)
(Markéta Hájková, Monika Dolejší)
SO 01.57
SO 08.09
SO 16.36
X
X
SO 19.53
21:53
178.   Nechť nás provází síla (144)
(Josef Kundrát, Ondřej Jiráska)
SO 01.22
SO 06.36
SO 17.09
X
X
SO 19.56
21:56
179.   Puchýře nás nezastaví (43)
(Veronika Kohutová, Táňa Fidlerová)
SO 01.27
SO 06.46
SO 15.45
X
X
SO 19.58
21:58
180.   Tempaři ze Slezska (211)
(Karel Podolák, Richard Szarzec)
SO 01.25
SO 07.03
SO 15.43
X
X
SO 19.59
21:59
181.   Janka (258)
(Karel Beránek, Jan Blahník)
SO 01.15
SO 07.06
SO 16.38
X
X
SO 20.00
22:00
182.   Ryshla na spacíru (147)
(Lukáš Procházka, Tereza Ryšlinková)
SO 02.09
SO 08.56
SO 17.16
X
X
SO 20.02
22:02
183.   Hadi 42 (235)
(Jaroslav Němec, Pavel Říha)
SO 01.24
SO 07.58
SO 16.22
X
X
SO 20.41
22:41
184.   Vzhůru dolů (310)
(Jaroslav Ožana, Jana Přibylová)
SO 01.49
SO 07.27
SO 16.25
X
X
SO 20.53
22:53
185.   Aloha (49)
(Anna Konigová, Jan Gebauer)
SO 01.24
SO 06.39
SO 16.58
X
X
SO 20.55
22:55
186.   Návštěvníci (z) Kočky (54)
(Ivo Mičulka, Jan Volný)
SO 01.29
SO 07.17
SO 17.22
X
X
SO 20.56
22:56
187.   Sedlo-Pedro (254)
(Jan Sedláček, Petr Lepcio)
SO 01.12
SO 06.46
SO 16.20
X
X
SO 21.06
23:06
188.   Káťa a Škubánek (172)
(Lucie Odehnalová, Petr Křistek)
SO 01.02
SO 06.37
SO 16.55
X
X
SO 21.10
23:10
189.   Tannenberg Gruppe (125)
(Martin Kejkula, Jan Kavínek)
SO 01.09
SO 07.58
SO 16.57
X
X
SO 21.30
23:30
190.   Ztracené Případy (41)
(Martin Plaček, Stanislav Vaštyl)
SO 01.30
SO 07.25
SO 17.22
X
X
SO 21.42
23:42
191.   Jeseničáci (137)
(Dušan Buchta, Radomír Neugebauer)
SO 01.10
SO 06.59
SO 16.42
X
X
SO 21.44
23:44
192.   Elitní slepice (207)
(Kateřina Krejčová, Jan Balhar)
SO 01.09
SO 06.47
SO 16.32
X
X
SO 21.44
23:44
193.   Pozor cmyk (313)
(Vladimír Ochman, David Sasín)
SO 01.32
SO 08.18
SO 17.54
X
X
SO 21.45
23:45
194.   Mongolský červ (3)
(Jan Havelka, Petr Soukup)
SO 01.52
SO 07.19
SO 17.29
X
X
SO 22.01
24:01
195.   Rachna*Kachna (155)
(Pavel Krchňák, Jakub Hanzlík)
SO 01.28
SO 08.05
SO 16.44
X
X
SO 22.20
24:20
196.   PBÚ (199)
(Eva Pavelková, Lukáš Outolný)
SO 01.13
SO 07.54
SO 18.56
X
X
SO 23.00
25:00
197.   StáleRovně (99)
(Oldřich Talanda, Zuzana Švajgrová)
SO 01.21
SO 08.15
SO 18.40
X
X
SO 23.28
25:28
198.   Sebevrazi (18)
(Pavel Beran, Zdenek Banot)
SO 01.28
SO 06.05
X
X
X
SO 14.15
16:15
199.   Daj nám štyry piva (295)
(Lukáš Jeziorski, Tomáš Fluksa)
SO 00.26
SO 05.46
X
X
X
SO 14.53
16:53
200.   Borci z Visalaji (278)
(Evžen Rumian, Marek Smital)
SO 00.46
SO 05.47
X
X
X
SO 14.54
16:54
201.   Kancelářské krysy (42)
(Jan Hoidekr, Linda Jandová)
SO 01.18
SO 08.18
X
X
X
SO 17.10
19:10
202.   Jednačtyřicítka (113)
(Josef Hrabal, Michaela Dubšíková)
SO 01.55
SO 08.24
X
X
X
SO 18.11
20:11
203.   Czech & Slovak Fičák Team (27)
(Peter Szabados, Markéta Szabadosová)
SO 01.38
SO 07.53
X
X
X
SO 18.13
20:13
204.   nuly (268)
(Petr Bruckner, Jan Samko)
SO 01.37
SO 07.29
X
X
X
SO 19.19
21:19
205.   Delta Squad (265)
(Viliam Vateha, Tomáš Chrástek)
SO 01.33
SO 07.28
X
X
X
SO 19.26
21:26
206.   za5'12 (51)
(Lukáš Bartík, Martin Holínek)
SO 01.41
SO 07.49
X
X
X
SO 20.05
22:05
207.   KHAMSA (298)
(Viktor Michalec, Karel Beran)
SO 00.33
X
X
X
X
SO 02.57
4:57
208.   Podmitrov (230)
(Matúš Šucha, Klára Bendová)
SO 01.53
X
X
X
X
SO 05.47
7:47
209.   Don`t panic (57)
(Martina Klímková, Bára Musálková)
SO 01.24
X
X
X
X
SO 05.47
7:47
210.   Bambusový Skřivan (122)
(Martin Skřivánek, Michal Bambusek)
SO 01.20
X
X
X
X
SO 06.05
8:05
211.   Ocean Devils (244)
(Ondřej Vavrečka, Tereza Hiermanová)
SO 02.01
X
X
X
X
SO 06.32
8:32
212.   Tým jak sviňa (26)
(Pavel Repaň, Luděk Bednarz)
SO 00.52
X
X
X
X
SO 07.18
9:18
213.   VISTUR (233)
(Jan Hulec, Vít Hulec)
SO 00.58
X
X
X
X
SO 08.11
10:11
214.   Lovci mamutů (22)
(Jiří Čihák, Tomáš Bendl)
SO 00.58
X
X
X
X
SO 09.17
11:17
215.   Kopcolezci 2 (220)
(Martin Žejdlík, Jaromír Souček)
SO 02.18
X
X
X
X
SO 15.02
17:02
216.   kopcolezci1 (237)
(jiri Barta, Ludmila Nádvorníková)
SO 01.40
X
X
X
X
SO 16.35
18:35
217.   STS Chvojkovice Brod (194)
(Libor Vavrečka, Lukáš Babjak)
SO 01.03
X
X
X
X
SO 18.59
20:59
218.   Ruru double (236)
(Jan Rubáček, Kateřina Rubáčková)
SO 01.49
X
X
X
X
SO 23.46
25:46
219.   beskydsky den (190)
(Ondřej Kovářík, Miroslav Machala)
SO 00.24
SO 04.14
SO 10.05
SO 14.27
X
X
nedokončili
220.   (ne)OTRLÍ (96)
(Petr Kaloč, Vladan Moravec)
SO 00.36
SO 04.56
SO 11.12
SO 16.30
X
X
nedokončili
221.   Smädní mniši (104)
(Tomáš Valentík, Jakub Možný)
SO 00.46
SO 05.33
SO 11.54
SO 16.59
X
X
nedokončili
222.   Beskydští tuleni (215)
(Tomáš Rek, Veronika Bubíková)
SO 00.31
SO 05.20
SO 11.34
SO 17.28
X
X
nedokončili
223.   Asael a Benajáš (138)
(Lukáš Kubiena, Ondřej Šimik)
SO 00.43
SO 05.21
SO 12.30
SO 17.56
X
X
nedokončili
224.   Bílé veleryby (28)
(Václav Smékal, Ondřej Smetana)
SO 01.28
SO 06.32
SO 13.11
SO 18.20
X
X
nedokončili
225.   wait for it (110)
(zbyněk šimčík, Vladimír Šimčík)
SO 01.06
SO 06.41
SO 14.55
SO 20.11
X
X
nedokončili
226.   KufrBoyz (157)
(Petr Dvořák, Jarek Láznička)
SO 00.49
SO 04.39
SO 10.27
X
X
X
nedokončili
227.   ženáči (91)
(Richard Valta, Tomáš Sládek)
SO 00.37
SO 04.59
SO 11.43
X
X
X
nedokončili
228.   Dum spiro spero (228)
(Petr Konieczny, David Rucki)
SO 00.37
SO 05.42
SO 13.12
X
X
X
nedokončili
229.   Beskydy Losers (281)
(Jan Klíma, Tomáš Horyna)
SO 00.53
SO 06.14
SO 14.00
X
X
X
nedokončili
230.   HV team (1)
(Jan Moldrzyk, Vít Hurčík)
SO 00.54
SO 05.26
X
X
X
X
nedokončili
231.   Jahody (266)
(Petr Kobielusz, Jiří Kozák)
SO 01.01
SO 05.53
X
X
X
X
nedokončili
232.   Freedom 2 (84)
(Petra Posseltová, Pavel Březovják)
SO 01.02
SO 06.14
X
X
X
X
nedokončili
233.   Kapacita a odporník (158)
(Jan Piskorz, Przemysław Chodura)
SO 01.12
SO 06.17
X
X
X
X
nedokončili
234.   Jabadabadu (105)
(Václav Goryl, Ondřej Mlčák)
SO 01.05
SO 06.33
X
X
X
X
nedokončili
235.   Kukly pukly (14)
(Michal Pavelka, Zuzana Králová)
SO 01.01
SO 06.41
X
X
X
X
nedokončili
236.   Ukraine (156)
(Honza Emmer, Václav Holbich)
SO 01.15
SO 06.43
X
X
X
X
nedokončili
237.   Turbo Draci (140)
(Aleš Lutonský, Luděk Valko)
SO 01.40
SO 06.49
X
X
X
X
nedokončili
238.   Dneska to rozjedem (209)
(Eva Handrejchová, Andrea Bělíčková)
SO 01.23
SO 07.43
X
X
X
X
nedokončili
239.   Sestřičky RR (151)
(Renáta Fojciková, Renata Tomanková)
SO 01.30
SO 07.49
X
X
X
X
nedokončili
240.   Interkostrouni (124)
(Rostislav Nevlud, Kamila Kempná)
SO 01.06
SO 07.52
X
X
X
X
nedokončili
241.   SešLost (277)
(Karel Novák, Jakub Šindelář)
SO 01.24
SO 07.53
X
X
X
X
nedokončili
242.   Pánský klub (20)
(Jakub Doleček, Jan Přívratský)
SO 01.10
SO 07.57
X
X
X
X
nedokončili
243.   Izmič a Kuzmič (284)
(Povýšil Michal, Jiří Hastík)
SO 01.21
SO 07.59
X
X
X
X
nedokončili
244.   lambda tým (59)
(Filip Hank, Milan Baláž)
SO 01.14
SO 08.03
X
X
X
X
nedokončili
245.   K2 (25)
(Tomáš Lysek, Martin Kretek)
SO 01.35
SO 08.08
X
X
X
X
nedokončili
246.   Benďa team (197)
(Jakub Malének, Ondřej Zemandl)
SO 00.45
SO 08.16
X
X
X
X
nedokončili
247.   Pokrevní bratři (64)
(Antonín Tulach, Jan Gajdoš)
SO 01.20
SO 08.20
X
X
X
X
nedokončili
248.   vp (270)
(Vít Kadeřábek, Pavel Pešout)
SO 01.20
SO 08.22
X
X
X
X
nedokončili
249.   BeerTEAM (186)
(Matěj Rašovský, Jan Kosina)
SO 01.00
SO 08.51
X
X
X
X
nedokončili
250.   Beskyd Boys (251)
(Pavel Brázdil, Pravoslav Milde)
SO 02.29
SO 09.38
X
X
X
X
nedokončili
251.   TEAM 69 TDI (245)
(Dušan Valica, Jiří Václavík)
SO 00.09
X
X
X
X
X
nedokončili
252.   Štrajchpudlíci (177)
(Jaroslav Czyž, Marek Kawulok)
SO 00.22
X
X
X
X
X
nedokončili
253.   Vidlaci (274)
(Jakub Bocek, David Unucka)
SO 00.23
X
X
X
X
X
nedokončili
254.   108Y (243)
(David Konderla, Štěpán Turek)
SO 00.47
X
X
X
X
X
nedokončili
255.   Ani krok z5 (262)
(Tomáš Herzog, Petr Sedláček)
SO 00.49
X
X
X
X
X
nedokončili
256.   Fousáči (202)
(Jiří Hojdysz, Martin Hamrozi)
SO 01.06
X
X
X
X
X
nedokončili
257.   mrtvé žebro (53)
(Pelc Štěpán, Darius Frankovič)
SO 01.19
X
X
X
X
X
nedokončili
258.   Kanča (174)
(Vojtěch Feber, Karel Jurčaga)
SO 01.24
X
X
X
X
X
nedokončili
259.   Hajzli od Szotkowského (267)
(Ondřej Pechník, Lukáš Hotový)
SO 01.34
X
X
X
X
X
nedokončili
260.   Deník tým (189)
(Daniel Picka, Jan Liška)
SO 01.34
X
X
X
X
X
nedokončili
261.   Kedlubni (101)
(Jan Tříska, Jan Chrástek)
SO 02.06
X
X
X
X
X
nedokončili
262.   wunk! (142)
(Robin Hönig, Jan Németh)
X
X
X
X
X
X
nedokončili
263.   Magoři (23)
(Pavel Stančo, Marek Baracskay)
X
X
X
X
X
X
nedokončili