Výsledková listina 5BV - 2011


PořadíTýmKB1KB2KB3KB4KB5KB6ČAS
1. 329 LIBOR A ZEBRA
(Libor Uher, Tomáš Petreček)
SO 00.17
SO 02.55
SO 05.43
SO 09.21
SO 12.00
SO 13.16
15:16
2. 285 SK Valašského království
(Rostislav Filipec, Zbyněk Cypra)
SO 00.21
SO 03.05
SO 06.03
SO 09.39
SO 12.11
SO 13.25
15:25
3. 149 GeoTrail
(Honza Kotyk, Miroslav Seidl)
SO 00.17
SO 03.03
SO 06.26
SO 10.06
SO 12.39
SO 13.50
15:50
4. 280 Czech Terrex
(Filip Šilar, Daniel Šilar)
SO 00.20
SO 03.06
SO 06.02
SO 09.46
SO 12.26
SO 14.18
16:18
5. 22 XRNNRS
(Jan Martyčák, Pavel Blabla)
SO 00.21
SO 03.12
SO 06.18
SO 10.05
SO 13.22
SO 15.02
17:02
6. 316 Řepištáci
(Vladan Moravec, Michal Čeladník)
SO 00.36
SO 03.59
SO 07.32
SO 11.15
SO 14.21
SO 16.24
18:24
7. 25 Chrochruni
(Vít Otevřel, Radomír Spratek)
SO 01.03
SO 04.35
SO 07.44
SO 12.00
SO 15.31
SO 17.22
19:22
8. 218 Tichá Ostrava
(Alan Vaněk, Martin Macíček)
SO 00.44
SO 04.05
SO 07.25
SO 11.50
SO 15.24
SO 17.27
19:27
9. 320 JaV
(Jan Pristach, Vladimir Švancár)
SO 01.04
SO 04.34
SO 09.00
SO 13.22
SO 16.33
SO 18.36
20:36
10. 66 Bludné balvany
(Vladimír Hora, Magda Horová)
SO 01.03
SO 04.54
SO 08.23
SO 13.10
SO 16.38
SO 18.38
20:38
11. 19 KRKnula
(Jan Tojnar, Lucka Matrková)
SO 01.06
SO 05.12
SO 09.20
SO 14.01
SO 17.07
SO 18.40
20:40
12. 48 Loko Boys
(Vláďa Mezník, Honza Marek)
SO 00.49
SO 04.28
SO 08.47
SO 13.33
SO 16.47
SO 18.46
20:46
13. 234 J&R
(Jiří Hrubeš, Renata Linhartová)
SO 01.25
SO 05.28
SO 08.51
SO 13.34
SO 16.57
SO 18.47
20:47
14. 273 pražské jizerky
(Jiří Hofman, Milan mikulášek)
SO 01.43
SO 05.40
SO 09.00
SO 14.15
SO 17.30
SO 19.14
21:14
15. 219 STS Chvojkovice Brod
(Jan Geletič, David Lutr)
SO 01.21
SO 05.44
SO 09.21
SO 13.53
SO 17.46
SO 19.52
21:52
16. 279 Celersnati
(Radim Franek, Přemek Kocyan)
SO 01.01
SO 04.37
SO 07.51
SO 13.05
SO 16.57
SO 20.00
22:00
17. 105 NEPOUČITELNÍ
(Tomáš Daňa, Radim Bernat)
SO 01.17
SO 05.33
SO 08.55
SO 13.57
SO 17.37
SO 20.07
22:07
18. 96 LOKO MIX
(Pavel Procházka, Pavlína Procházková)
SO 01.11
SO 05.26
SO 08.58
SO 13.40
SO 17.24
SO 20.11
22:11
19. 189 1.TR
(Rozehnal Petr, Rostislav Kolčárek)
SO 01.08
SO 05.36
SO 08.48
SO 13.35
SO 16.59
SO 20.24
22:24
20. 9 Turbomyšáci
(Jiří Fluksa, Aleš Tulach)
SO 01.24
SO 05.22
SO 08.57
SO 13.44
SO 18.15
SO 20.30
22:30
21. 60 Plameňáci
(Martin Šíbl, Oldřich Minář)
SO 01.04
SO 05.42
SO 09.54
SO 15.12
SO 18.56
SO 20.36
22:36
22. 221 Lepus
(Jiří Žaloudík, Pavel Čopjan)
SO 00.55
SO 05.09
SO 08.54
SO 14.50
SO 18.56
SO 20.58
22:58
23. 330 Zuza a Martin
(Zuzana Kroutilová, Martin šebánek)
SO 01.53
SO 05.38
SO 09.54
SO 14.51
SO 18.39
SO 20.59
22:59
24. 226 ZHORTEAM
(Tomáš Zahrádka, Radek Menšík)
SO 01.53
SO 06.17
SO 09.54
SO 15.10
SO 18.43
SO 21.09
23:09
25. 91 Rolby3nec
(Lukáš Byrtus, Roman Byrtus)
SO 01.55
SO 06.02
SO 10.09
SO 15.06
SO 18.57
SO 21.10
23:10
26. 168 Trhani
(Michal Staš, Tomáš Peter)
SO 01.23
SO 05.23
SO 09.02
SO 13.43
SO 18.15
SO 21.11
23:11
27. 312 Gogoli
(Martin Cvicek, Petr Pitron)
SO 01.25
SO 05.44
SO 09.18
SO 14.13
SO 19.26
SO 22.27
24:27
28. 205 Anglické košile
(Jiří Ježek, Jiří Čapla)
SO 01.31
SO 05.54
SO 10.17
SO 15.47
SO 20.04
SO 22.59
24:59
29. 92 ženáči
(Tomáš Sládek, Richard Valta)
SO 01.23
SO 05.59
SO 09.57
SO 16.02
SO 20.05
SO 22.59
24:59
30. 117 Křen a Křenek
(Radek Chrobák, Tomáš Chrobák)
SO 01.34
SO 06.07
SO 10.03
SO 15.13
SO 19.26
SO 23.12
25:12
31. 266 Bad boys
(Petr Kostlivý, Michal Němeček)
SO 01.53
SO 06.38
SO 10.57
SO 16.33
SO 20.33
SO 23.29
25:29
32. 122 Karle, to dáme!
(Břetislav Blahuta, Radomír Gaida)
SO 01.55
SO 06.33
SO 10.18
SO 15.58
SO 20.50
SO 23.42
25:42
33. 147 Team od Monte Cinta
(Radek Mareš, Radovan Machovič)
SO 01.47
SO 06.49
SO 11.20
SO 16.45
SO 21.03
SO 23.56
25:56
34. 253 Dálkoplazi - Řepiště
(Miroslav Mucha, Daniel Bednář)
SO 01.36
SO 06.35
SO 10.19
SO 16.50
SO 21.05
NE 00.17
26:17
35. 190 Jaderný odpad
(Filip Kowalski, Tomáš Kohn)
SO 01.14
SO 07.11
SO 11.34
SO 16.51
PÁ 21.05
NE 00.19
26:19
36. 308 čím větší problém tím větší kladivo
(Jiří Drápal, Martin Banas)
SO 01.30
SO 06.07
SO 11.00
SO 16.50
SO 21.06
NE 00.20
26:20
37. 119 Sběrači KomBuch
(Vít Peterek, Michal Kubesa)
SO 01.21
SO 05.41
SO 09.54
SO 15.53
SO 20.32
NE 00.25
26:25
38. 172 Wind team
(Jakub Zapior, Vojtech Richter)
SO 01.40
SO 06.24
SO 10.23
SO 16.04
SO 20.42
NE 00.27
26:27
39. 208 erholung team
(Pavel Rataj, Manfred Křefky)
SO 01.39
SO 06.35
SO 10.36
SO 16.36
SO 21.04
NE 00.27
26:27
40. 295 CS-1000
(Martin Drozd, Tomáš Zágoršek)
SO 01.38
SO 06.54
SO 11.20
SO 16.51
SO 21.43
NE 00.29
26:29
41. 240 Lenosi znova
(Pavel Martinek, Jakub Vlček)
SO 01.38
SO 06.49
SO 11.15
SO 17.12
SO 21.31
NE 00.59
26:59
42. 215 Lenoši
(Jana Kurajdová, Filip Černoch)
SO 01.38
SO 06.48
SO 11.16
SO 17.11
SO 21.32
NE 01.00
27:00
43. 256 Dziabnieci
(Marzka Janerka-Moroń, Artur Moroń)
SO 01.29
SO 06.10
SO 10.11
SO 16.52
SO 21.31
NE 01.12
27:12
44. 62 FC GUČU
(Miroslav Čulík, Petr Gurný)
SO 01.57
SO 07.19
SO 11.37
SO 17.48
SO 22.30
NE 01.12
27:12
45. 250 MAFIa
(Filip Čapek, Marek Klein)
SO 02.00
SO 06.42
SO 11.14
SO 17.13
SO 21.55
NE 01.18
27:18
46. 297 HO Tatran Havířov
(Čermák Ivan, Martin Danisz)
SO 01.59
SO 06.47
SO 11.13
SO 17.18
SO 22.00
NE 01.36
27:36
47. 191 Boston
(Martina Němečková, Zdenek Chmel)
SO 01.57
SO 06.51
SO 11.25
SO 17.09
SO 22.03
NE 01.37
27:37
48. 151 DaKo
(Petr Chlebec, Daniel Šmít)
SO 01.37
SO 06.02
SO 11.08
SO 17.17
SO 22.18
NE 01.37
27:37
49. 11 Beskydy loosers
(Jan Klíma, Kamil Duba)
SO 01.30
SO 06.12
SO 10.21
SO 16.53
SO 21.56
NE 01.48
27:48
50. 207 Mina a Peťa
(Petr Křístek, Petr Mynarčík)
SO 01.56
SO 06.46
SO 11.14
SO 17.19
SO 22.00
NE 02.21
28:21
51. 247 Druhý pokus
(Lumír Šeděnka, Stanislav Klimsza)
SO 01.44
SO 07.31
SO 11.44
SO 17.26
SO 22.41
NE 02.23
28:23
52. 274 Šuk a Hek
(Tomáš Obr, Ondřej Mánek)
SO 01.39
SO 06.35
SO 12.36
SO 18.09
SO 22.53
NE 02.23
28:23
53. 283 Barabi
(Marcel Žuška, Lukáš Heczko)
SO 01.58
SO 07.00
SO 11.29
SO 17.27
SO 22.02
NE 02.38
28:38
54. 111 Valaši z hor
(Tomáš Daněk, Radek Fojtášek)
SO 01.45
SO 07.18
SO 11.47
SO 17.44
SO 22.52
NE 02.43
28:43
55. 324 bleble
(Beáta Majorošová, Marek Novotný)
SO 01.50
SO 06.22
SO 10.34
SO 16.40
SO 21.12
NE 02.56
28:56
56. 192 SK Companía rápida
(Ivan Martynek, Jana Zuberska)
SO 01.43
SO 06.35
SO 11.44
SO 18.04
SO 23.44
NE 02.58
28:58
57. 125 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU?
(Michal Šrubař, Jan Hlisnikovský)
SO 02.31
SO 08.01
SO 12.31
SO 18.42
SO 23.58
NE 02.58
28:58
58. 49 DeFEKTi
(Tomáš Hornyak, Petr Hošek )
SO 01.26
SO 06.36
SO 11.19
SO 17.21
SO 22.03
NE 03.11
29:11
59. 144 Dú Valaši Dú
(Michal Tomanec, Dalibor Pimek)
SO 02.14
SO 07.57
SO 13.00
SO 19.17
NE 00.18
NE 03.45
29:45
60. 84 RESOLVE
(Miroslav Marťák, Kuba Pípal)
SO 01.39
SO 07.12
SO 12.04
SO 18.20
NE 23.39
NE 04.12
30:12
61. 287 Asáel a Benajáš
(Lukáš Kubiena, Ondřej Šimik)
SO 01.29
SO 06.43
SO 11.58
SO 18.27
NE 23.39
NE 04.12
30:12
62. 241 Radek a Andrea
(Radek Fendrych, Andrea Nováková)
SO 02.22
SO 07.22
SO 12.13
SO 18.44
NE 00.28
NE 04.14
30:14
63. 183 Hannibal ante portas
(Josef Hanibal, Radek Cimala)
SO 02.29
SO 07.56
SO 12.29
SO 20.17
NE 01.20
NE 04.58
30:58
64. 294 Duha
(Tomas Grochol, Martin Šindel)
SO 01.45
SO 08.40
SO 13.08
SO 19.22
NE 00.40
NE 05.11
31:11
65. 173 heršvec
(Jaromír Herman, Petr Slavík)
SO 02.11
SO 07.52
SO 12.38
SO 19.07
SO 00.41
NE 05.13
31:13
66. 314 2X Team
(Petr Glogar, Pavel Gold)
SO 02.12
SO 07.39
SO 12.40
SO 19.39
NE 01.34
NE 05.20
31:20
67. 272 Astra Team
(Vít Semenec, Jan Suchomel)
SO 02.16
SO 07.30
SO 14.23
SO 21.38
NE 03.11
NE 06.43
32:43
68. 75 KČT LOKO Teplice - dalkovepochody
(Olaf Čihák, Vilém Dolejš)
SO 02.40
SO 07.29
SO 14.24
SO 21.48
NE 03.25
NE 07.07
33:07
69. 36 Už nikdy do Beskyd 2
(Zuzana Gelnarová, Martin Gelnar)
SO 02.53
SO 08.57
SO 14.20
SO 21.34
NE 03.35
NE 07.21
33:21
70. 249 UNAGI
(Daniel Tománek, Robert Heczko)
SO 00.32
SO 03.45
SO 07.13
SO 11.35
X
SO 13.15
15:15
71. 47 Beskydští tuleni
(Tomáš Rek, Veronika Bubíková)
SO 01.55
SO 06.16
SO 10.02
SO 15.00
X
SO 16.23
18:23
72. 209 Proč to nezkusit
(Ondřej Daněk, Tereza Gimunová)
SO 01.00
SO 05.22
SO 09.25
SO 15.04
X
SO 16.44
18:44
73. 87 Fousáči
(Jiří Hojdysz, Martin Hamrozi)
SO 01.28
SO 06.09
SO 09.47
SO 15.19
X
SO 17.02
19:02
74. 52 Lumpík
(Martin Ráček, Přemysl Bejda)
SO 00.46
SO 04.53
SO 11.16
SO 16.28
X
SO 18.13
20:13
75. 73 Pražáci na cestách
(Jan Kolář, Jana Horálková)
SO 01.19
SO 06.10
SO 10.29
SO 16.32
X
SO 18.51
20:51
76. 115 Pudem si to svoje
(Radomír Chýlek, Patrik Konderla)
SO 01.16
SO 05.36
SO 09.27
SO 17.07
X
SO 18.52
20:52
77. 142 Michotal
(Michal Argaláš, Oto Svider)
SO 01.15
SO 05.37
SO 09.27
SO 17.14
X
SO 18.52
20:52
78. 93 Abadžikra! - HO TJ TŽ
(Bogdan Krupa, Honza Groš)
SO 01.29
SO 06.20
SO 10.30
SO 16.59
X
SO 19.01
21:01
79. 38 Ötzi & Ötzi
(Piotr Adamczyk, Michal Cieslar)
SO 01.30
SO 05.58
SO 10.33
SO 17.49
X
SO 19.54
21:54
80. 46 VSK VŠB-TUO
(Martin Jaterka, Jana Przeczková)
SO 02.16
SO 07.09
SO 11.50
SO 18.25
X
SO 19.58
21:58
81. 1 Smädní mniši
(Tomáš Valentík, Veronika Bláhová)
SO 01.56
SO 07.25
SO 11.36
SO 17.51
X
SO 20.03
22:03
82. 138 Korys Team
(Petr Koranda, Pavel Koranda)
SO 01.42
SO 07.24
SO 11.38
SO 17.08
X
SO 20.09
22:09
83. 90 Koprhopa
(Miroslav Tovaryš, Martin Pargač)
SO 01.25
SO 05.48
SO 10.06
SO 18.08
X
SO 20.16
22:16
84. 58 Turisti z Prahy
(Luboš Kulíšek, Ondřej Musil)
SO 01.36
SO 07.16
SO 11.33
SO 18.07
X
SO 20.29
22:29
85. 121 V papuczach
(David Czyž, Jiří Křepel)
SO 01.37
SO 06.48
SO 12.07
SO 18.34
X
SO 20.29
22:29
86. 45 goRUN forFUN
(Josef Březina, Adam Vysocký)
SO 01.24
SO 06.34
SO 11.05
SO 17.07
X
SO 20.41
22:41
87. 184 wolfram
(Radomír Žylka, Tomáš Sikora)
SO 02.10
SO 07.35
SO 11.42
SO 18.26
X
SO 20.42
22:42
88. 16 Trosky
(Tomáš Fluksa, Lukáš Polášek)
SO 01.33
SO 06.36
SO 13.06
SO 18.59
X
SO 20.53
22:53
89. 202 Lenochodi
(Milan Matlák, Jan Macura)
SO 01.41
SO 07.44
SO 13.01
SO 19.26
X
SO 21.00
23:00
90. 224 BOKR
(Iva Sakmaryová, Libor Sakmary)
SO 02.10
SO 07.27
SO 12.53
SO 19.19
X
SO 21.04
23:04
91. 319 Piešíci
(Kateřina Piechowicz, Jiří Piechowicz)
SO 01.34
SO 07.00
SO 13.23
SO 19.06
X
SO 21.04
23:04
92. 157 My dva
(Šimčík Vladimír, Šimčíková Pavla)
SO 01.58
SO 07.54
SO 12.58
SO 19.27
X
SO 21.15
23:15
93. 95 Chujošlapi
(Radim Rybnikár, David Friedrich)
SO 02.33
SO 07.53
SO 12.24
SO 19.24
X
SO 21.15
23:15
94. 31 Kafe a Deli
(Adéla Otevřelová, Petra Zmeltová)
SO 02.17
SO 07.31
SO 12.12
SO 19.28
X
SO 21.17
23:17
95. 143 Dost bylo kokotů!
(Jan Žwak, Jana Zvaríková)
SO 02.00
SO 07.04
SO 11.46
SO 18.54
X
SO 21.17
23:17
96. 88 Sprintéři v důchodu
(Bronislav Siuda, Petr Nogol)
SO 01.59
SO 08.02
SO 13.15
SO 19.30
X
SO 21.19
23:19
97. 42 Darmošlapové
(Daniel Andrášik, Miroslava Kwaczková)
SO 02.09
SO 07.24
SO 13.08
SO 19.39
X
SO 21.30
23:30
98. 44 kočky
(Daniela Kotačková, Alexandr Kotačka)
SO 02.30
SO 07.37
SO 13.21
SO 20.16
X
SO 21.54
23:54
99. 86 buchtíci
(petr buchta, josef buchta)
SO 02.12
SO 07.38
SO 13.30
SO 20.13
X
SO 21.55
23:55
100. 39 SvaBi
(Pavel Švaňa, David Birke)
SO 02.21
SO 07.50
SO 12.53
SO 19.41
X
SO 21.57
23:57
101. 41 Bludičky
(Hana Arletová, Pavla Šinoglová)
SO 02.00
SO 07.15
SO 12.35
SO 19.46
X
SO 22.01
24:01
102. 54 Bludné vofce
(Jan Šimek, Martin Pavlů)
SO 01.54
SO 07.11
SO 12.36
SO 19.47
X
SO 22.02
24:02
103. 307 Reprezentace ČR ve žraní a spaní
(Petr Novák, Barbora Dosoudilová)
SO 02.27
SO 08.30
SO 13.31
SO 20.12
X
SO 22.04
24:04
104. 156 Valašští králové
(Adam Valach , Tomáš Král)
SO 01.54
SO 08.10
SO 13.18
SO 20.30
X
SO 22.14
24:14
105. 313 Sawas
(Michal Kozieł, Aneta Sajdok)
SO 02.08
SO 07.55
SO 13.44
SO 20.28
X
SO 22.17
24:17
106. 235 SPONA Teplice
(Martin Richter, Jan Havlátko)
SO 02.05
SO 08.06
SO 13.01
SO 19.26
X
SO 22.17
24:17
107. 99 Dojdem až dojdem
(Lukáš Svoboda, Zdeněk Svoboda)
SO 01.55
SO 08.09
SO 13.18
SO 20.31
X
SO 22.18
24:18
108. 82 Těšíňáci2011
(Jan Konieczny, Jiří Konieczny)
SO 01.45
SO 07.52
SO 12.22
SO 19.37
X
SO 22.20
24:20
109. 134 Opice
(Tomáš Strachota, Martin Běhal)
SO 02.19
SO 07.30
SO 11.44
SO 19.18
X
SO 22.28
24:28
110. 231 Kapři hlubin
(Jan Zátka, Jan Samko)
SO 02.35
SO 09.24
SO 14.26
SO 20.38
X
SO 22.46
24:46
111. 268 Rumové víly
(Matěj Rašovský, Jan Kosina)
SO 02.16
SO 08.19
SO 13.31
SO 20.06
X
SO 22.50
24:50
112. 35 Lucky Loosers
(Lenka Litschmannová, Aleš Litschman)
SO 02.06
SO 08.11
SO 13.19
SO 21.00
X
SO 23.12
25:12
113. 175 madboyteam
(Ondřej Machotka, Jana Vondrašová)
SO 02.15
SO 08.05
SO 13.37
SO 20.52
X
SO 23.14
25:14
114. 20 Prší krásně
(Eva Handrejchová, Romana Kubicová)
SO 02.17
SO 08.20
SO 13.46
SO 20.51
X
SO 23.24
25:24
115. 153 Pánský klub
(Jakub Doleček, Alěš Fleichmann)
SO 02.30
SO 09.30
SO 15.17
SO 21.24
X
SO 23.29
25:29
116. 5 Handsome Men's Club
(Miloš Bohoněk, Jakub Pecina)
SO 01.18
SO 05.39
SO 11.56
SO 20.26
X
SO 23.32
25:32
117. 232 Lazaři
(Vítězslav Huja, Marek Lachman)
SO 02.09
SO 07.50
SO 13.29
SO 21.23
X
SO 23.32
25:32
118. 254 2 na 9
(Miroslav Turák, Ivo Margieta)
SO 03.01
SO 10.02
SO 15.11
SO 21.22
X
SO 23.33
25:33
119. 223 smilníci
(Raul Stuchlik, Magda Stuchlíková)
SO 02.45
SO 09.23
SO 14.44
SO 20.56
X
SO 23.36
25:36
120. 113 Bohyně kuchyně
(Petra Tachecí, Adéla Hrušková)
SO 02.09
SO 08.04
SO 13.31
SO 21.59
X
SO 23.53
25:53
121. 24 Horalky
(Veronika Kohutová, Táňa Fidlerová)
SO 03.04
SO 09.23
SO 14.51
SO 20.35
X
SO 23.54
25:54
122. 262 Mravenci od Baby Jagy
(Aleš Fajkus, Marek Pytlík)
SO 01.29
SO 07.21
SO 14.18
SO 20.48
X
SO 23.59
25:59
123. 137 QUICK HIGHLANDERS
(Roman Bokol, Jiří Hartmann)
SO 02.34
SO 08.27
SO 14.25
SO 21.42
X
NE 00.11
26:11
124. 124 Sova a zajíc
(Jakub Skalický, Petra Valíková)
SO 03.23
SO 08.20
SO 13.59
SO 21.09
X
NE 00.33
26:33
125. 103 OP^2
(Ondřej Zjevík, Petr Ehler)
SO 00.50
SO 05.15
SO 09.42
SO 15.32
X
NE 00.56
26:56
126. 94 vokurky
(Milan Beneš, Martin Mazal)
SO 00.46
SO 04.23
SO 08.48
X
X
SO 15.00
17:00
127. 237 TUDYTAM
(Jan Kolář, Pavel Hrabák)
SO 01.31
SO 06.38
SO 10.21
X
X
SO 18.10
20:10
128. 83 PVC 03
(Pavel Krumpholz, Jiří Pokluda)
SO 01.31
SO 06.52
SO 12.42
X
X
SO 18.33
20:33
129. 55 frikulín a frikulinka
(Veronika Křístková, Ondřej Chaloupka)
SO 02.32
SO 08.15
SO 13.17
X
X
SO 19.57
21:57
130. 214 Modroocí půlkaři
(Miroslav Demel, Karolína Žáková)
SO 02.03
SO 07.32
SO 12.12
X
X
SO 19.58
21:58
131. 182 Turbo Draci
(Aleš Lutonský, Luděk Valko)
SO 02.56
SO 11.05
SO 16.08
X
X
SO 20.00
22:00
132. 317 Karkulka s Vlkem
(Michal Filipek, Daniel Brejžek)
SO 01.48
SO 07.06
SO 12.00
X
X
SO 20.10
22:10
133. 126 Bamboocha
(Pavel Píša , Václav Píša)
SO 02.51
SO 08.36
SO 14.08
X
X
SO 20.25
22:25
134. 4 Svéráz národního turismu
(Michala Mohylová, Vojtěch Kozubík)
SO 03.01
SO 09.33
SO 15.24
X
X
SO 20.36
22:36
135. 8 Sebevrazi
(Pavel Beran, Jiří Pytlík)
SO 01.39
SO 06.01
SO 11.43
X
X
SO 20.43
22:43
136. 146 Palu
(Lukáš Maryško, Pavel Velínský)
SO 01.56
SO 07.17
SO 12.43
X
X
SO 20.49
22:49
137. 304 NA POSLEDNÍ CHVÍLI
(Daniel Hromádko, Karel Pokorný)
SO 02.17
SO 08.34
SO 15.01
X
X
SO 21.05
23:05
138. 160 Zkratka
(David Jurajda, Jan Divín)
SO 02.08
SO 08.10
SO 14.06
X
X
SO 21.08
23:08
139. 109 Lyžaři
(Vendula Bohoňková, Jan Dobeš)
SO 02.23
SO 08.28
SO 13.51
X
X
SO 22.01
24:01
140. 67 Geografové na šrot
(Martin Šlapák, Petr Janeček)
SO 03.05
SO 11.50
SO 15.42
X
X
SO 22.09
24:09
141. 68 Dvojčata Blb a Bob
(Dora Satinská, Ondřej Prokop)
SO 02.10
SO 09.40
SO 14.02
X
X
SO 22.28
24:28
142. 69 H+P
(Jan Macháč, Pavlína Macháčová)
SO 02.35
SO 08.21
SO 13.40
X
X
SO 22.29
24:29
143. 163 Jeseničáci
(Dušan Buchta, radomír Neugebauer)
SO 02.45
SO 10.03
SO 15.59
X
X
SO 22.30
24:30
144. 229 Martina s Honzou
(Jan Pašek, Martina Pecháčková)
SO 02.29
SO 09.10
SO 14.43
X
X
SO 22.37
24:37
145. 289 Tulutulu
(Aleš Válek, Emil Schwarzer)
SO 04.01
SO 11.39
SO 17.18
X
X
SO 22.49
24:49
146. 206 108y
(David Konderla, Štěpán Turek)
SO 01.55
SO 07.01
SO 12.11
X
X
SO 22.57
24:57
147. 152 Yvona+Vašek
(Yvona Kopecká, Václav Kopecký)
SO 03.24
SO 10.12
SO 16.15
X
X
SO 23.07
25:07
148. 318 Brouci
(Petr Bačovský, Jan Šeda)
SO 04.26
SO 11.32
SO 15.30
X
X
SO 23.07
25:07
149. 293 Vochcapulentní Čuparajzlíci
(Michal Štikar, Hana Štikarová)
SO 03.19
SO 10.41
SO 15.35
X
X
SO 23.13
25:13
150. 282 KEH tým
(Robert Blaha, Dušan Kovář)
SO 03.32
SO 10.43
SO 16.31
X
X
SO 23.14
25:14
151. 102 PV Team
(Michal Skřebský, Lukáš Karafiát)
SO 02.15
SO 09.29
SO 14.33
X
X
SO 23.16
25:16
152. 76 Buddy team
(Dalibor Jech, Petr Dvořáček)
SO 02.15
SO 09.29
SO 14.33
X
X
SO 23.16
25:16
153. 33 Ajťák a Gorolka
(Adam Konderla, Hana Olšanský)
SO 02.29
SO 09.35
SO 15.28
X
X
SO 23.18
25:18
154. 248 SKABRO
(Jiří Brzóska , Lukáš Brzoska)
SO 03.25
SO 10.08
SO 15.13
X
X
SO 23.20
25:20
155. 29 Mája a Vilík počtvrté
(Zuzana Procházková, Vít Procházka)
SO 02.38
SO 09.34
SO 14.57
X
X
SO 23.26
25:26
156. 136 šťastné číslo
(Hanka Pavlasová, Pavel Tomi)
SO 03.32
SO 10.40
SO 16.51
X
X
SO 23.38
25:38
157. 118 Vždyť jsme se na to těšili
(Jiří Blažek, Jiří Pitelka)
SO 02.06
SO 07.57
SO 13.46
X
X
SO 23.40
25:40
158. 211 Šerpa a syn
(Jan Procházka, Pavel Bartoš)
SO 02.04
SO 10.24
SO 15.17
X
X
SO 23.53
25:53
159. 6 Tempaři ze Slezska
(Karel Podolák, Jaroslav Pavelek)
SO 02.36
SO 09.26
SO 15.39
X
X
NE 00.24
26:24
160. 21 OOP – Osa Ostrava-Praha
(Jan Kapustka, Daniel Libertin)
SO 02.23
SO 10.31
SO 15.54
X
X
NE 00.26
26:26
161. 167 VzhůruDolů
(Jaroslav Ožana, Jana Přibylová)
SO 04.05
SO 10.46
SO 15.46
X
X
NE 00.59
26:59
162. 154 Úleťáci
(Martina Pospíšilová, Milan Pohl)
SO 02.46
SO 10.32
SO 17.49
X
X
NE 01.46
27:46
163. 217 To bývá
(Jakub Ambrož, Adam Holub)
SO 02.48
SO 11.14
SO 17.33
X
X
NE 01.57
27:57
164. 17 Drsní chlapi
(Oldřich Talanda, Jan Řezník)
SO 03.10
SO 11.45
SO 17.04
X
X
NE 01.58
27:58
165. 244 Burani z dědiny
(Dominik Plíhal, Tomáš Hrachovec)
SO 03.35
SO 11.14
SO 18.05
X
X
NE 02.29
28:29
166. 10 O něco málo větší kytárka
(Ondřej Fremunt, Lukáš Novák)
SO 02.28
SO 09.00
SO 18.26
X
X
NE 02.33
28:33
167. 328 T.S.T.
(Radovan Krejčíř, Tomáš Zdražil)
SO 03.40
SO 11.52
SO 17.48
X
X
NE 02.39
28:39
168. 288 Boulderisti
(Peter Matula, Martin Pavlásek)
SO 02.49
SO 10.29
SO 16.32
X
X
NE 02.43
28:43
169. 7 Sněženka a Machr
(Petr Šiška, Eva Pavelková)
SO 02.53
SO 11.17
SO 17.59
X
X
NE 03.42
29:42
170. 174 Špičku na Špičku
(Živa Böhmová, Petr Valta)
SO 03.04
SO 11.16
SO 17.43
X
X
NE 04.25
30:25
171. 252 Hlavně nenápadně
(Jiří Vlach, Vladan Henek)
SO 00.40
SO 04.01
X
X
X
SO 08.10
10:10
172. 198 Historici
(Michal Klapka, Milada Klapková)
SO 01.32
SO 05.42
X
X
X
SO 09.05
11:05
173. 325 Memento
(Kaspars Osis, Božena Kováčová)
SO 00.50
SO 05.25
X
X
X
SO 09.45
11:45
174. 50 Paříšani
(Petr Daněk, Bronislav Buček)
SO 01.24
SO 06.14
X
X
X
SO 11.34
13:34
175. 12 Moc makáme
(Michal Kučera, Martin Kučera)
SO 02.20
SO 08.06
X
X
X
SO 13.42
15:42
176. 255 Brothers expedition
(Benjamin Walek, Bogdan Walek)
SO 02.09
SO 08.37
X
X
X
SO 14.00
16:00
177. 159 Koblovani
(Petr sedlaček, Martin Pokorný)
SO 02.00
SO 08.10
X
X
X
SO 14.04
16:04
178. 14 Alkáči v lese
(Vladimír Skrbek, Ondra Kalivoda)
SO 01.49
SO 07.09
X
X
X
SO 14.07
16:07
179. 186 SkočDoZdi
(Petr Pávek, Jan Vakula)
SO 02.29
SO 08.07
X
X
X
SO 14.07
16:07
180. 112 Ukraine
(Honza Emmer, Václav Holbich)
SO 02.04
SO 07.57
X
X
X
SO 14.34
16:34
181. 327 Syncy malovani
(Milan Heczko, Czeslaw Niemiec)
SO 01.35
SO 06.23
X
X
X
SO 14.35
16:35
182. 212 Kulišáci
(Jan Černý, Petr Kujan)
SO 02.21
SO 09.27
X
X
X
SO 14.44
16:44
183. 100 No nazdar
(Čestmír Kubíček, Hana Kubíčková)
SO 02.43
SO 09.13
X
X
X
SO 14.48
16:48
184. 18 R.I.P.
(Petr Kobiernicki, Kristýna Szeligová)
SO 02.46
SO 09.11
X
X
X
SO 15.18
17:18
185. 85 DýmTým
(Martina Pecháčková, Tomáš Křížek)
SO 02.00
SO 07.25
X
X
X
SO 15.24
17:24
186. 74 numero 1
(Kryštof Kantor, David Švec)
SO 02.14
SO 08.43
X
X
X
SO 15.47
17:47
187. 53 Lovci mamutů
(Jiří Čihák, Tomáš Bendl)
SO 02.18
SO 08.38
X
X
X
SO 15.51
17:51
188. 230 Láska žádá oběti
(Ondřej Bartík, Zuzka Šviráková)
SO 03.47
SO 10.36
X
X
X
SO 16.16
18:16
189. 3 Návštěvníci (z) Kočky
(Ivo Mičulka, Jan Volný)
SO 02.35
SO 10.12
X
X
X
SO 16.21
18:21
190. 170 KukajTu
(Oldřich Olič, Melánia Hrubá)
SO 02.30
SO 09.09
X
X
X
SO 16.33
18:33
191. 185 Štaflík a Špagetka
(František Pašek , Jakub Řezáč)
SO 03.02
SO 10.28
X
X
X
SO 17.05
19:05
192. 148 Kokr team
(Krchňák Pavel, Hanzlík Jakub)
SO 02.43
SO 11.29
X
X
X
SO 17.29
19:29
193. 176 Kocobedz team
(Richard Jíra, Aneta Jírová)
SO 03.52
SO 11.56
X
X
X
SO 18.09
20:09
194. 164 Žužiny
(Samuel Bocek, Marie Bocková)
SO 03.52
SO 11.55
X
X
X
SO 18.09
20:09
195. 155 kudykam
(Gabriela Vařeková, Petra Glückseligová)
SO 03.19
SO 11.38
X
X
X
SO 18.30
20:30
196. 145 Beznadějný tým
(Jan Štros, Jiří Štros)
SO 03.20
SO 11.40
X
X
X
SO 18.34
20:34
197. 220 Zkusit Šůšn
(Ondřej Ješina, Lucie Rybová)
SO 03.09
SO 11.46
X
X
X
SO 18.53
20:53
198. 116 Pokrevní bratři
(Antonín Tulach, Jan Gajdoš)
SO 03.31
SO 11.30
X
X
X
SO 19.24
21:24
199. 131 Jen procházíme
(Veronika Samcová, Hana Göringerová)
SO 03.10
SO 11.10
X
X
X
SO 19.31
21:31
200. 203 Tannenberg Gruppe
(Martin Kejkula, Jan Kavínek)
SO 02.59
SO 11.24
X
X
X
SO 19.36
21:36
201. 291 Mufloni
(Přemysl Braun, Phillip Jorgensen)
SO 03.07
SO 11.42
X
X
X
SO 20.10
22:10
202. 296 Koudisáci
(Jindřiška Housová, Milan Koudelka)
SO 03.02
SO 11.56
X
X
X
SO 20.13
22:13
203. 27 HappyMafia
(Michaela Pokova, Jan Navrat)
SO 03.13
SO 11.50
X
X
X
SO 22.09
24:09
204. 23 Liščí pětka
(Eliška Majorová, Iva Hlaváčková)
SO 03.29
SO 11.52
X
X
X
NE 01.25
27:25
205. 264 SK Valašského Království 2
(Ivo Kuznik, Lukáš Smejkal)
SO 01.06
X
X
X
X
SO 03.09
5:09
206. 158 Magnusí Žába
(Roman Zbranek, Jan Zháňal)
SO 00.16
X
X
X
X
SO 04.27
6:27
207. 30 Smile's
(Jan Fišer, Jan Kouřím)
SO 02.12
X
X
X
X
SO 06.15
8:15
208. 199 EX-trémisti
(Michaela Kalabusová, Michal Chalupa)
SO 02.06
X
X
X
X
SO 06.17
8:17
209. 222 2Unlimited
(Tereza Pejková, Petra Moravcová )
SO 02.30
X
X
X
X
SO 06.17
8:17
210. 65 skalbor team
( Ondřej Hrubý, Jan Sedláček)
SO 02.11
X
X
X
X
SO 06.20
8:20
211. 321 Pro Vlast, pro Ženy a pro Chlast
(Aleš Dvořák, Zbyněk Novák)
SO 02.10
X
X
X
X
SO 06.33
8:33
212. 197 Kam to půjde
(Marcel Kowalski , Radim Sieber)
SO 01.59
X
X
X
X
SO 07.11
9:11
213. 261 P+F
(Filip Drechsel, Pavlína Hakenová)
SO 02.21
X
X
X
X
SO 07.26
9:26
214. 132 Ren a Stimpy
(Martin Krupa, Jan Morawiec)
SO 02.52
X
X
X
X
SO 07.42
9:42
215. 28 Medvědář
(Miloš Bohoněk, Ivana Bohoňková)
SO 03.26
X
X
X
X
SO 08.04
10:04
216. 188 pasta team
(Michaela Pajkrtová, Stanislav Kepl)
SO 02.05
X
X
X
X
SO 08.09
10:09
217. 26 Poslední Molitani
(Miroslav Studník, Vít Pavelek)
SO 03.30
X
X
X
X
SO 08.15
10:15
218. 298 Valmez team
(Petr Stančík, Jana Štěpánková)
SO 03.00
X
X
X
X
SO 08.15
10:15
219. 130 Komarovjaci
(David Kubesa, Tomáš Sedlák)
SO 03.08
X
X
X
X
SO 09.57
11:57
220. 128 Kurvinky
(Jan Zoubek, Jiří Adamec)
SO 02.34
X
X
X
X
SO 09.59
11:59
221. 141 Živočich Team
(Petr Stryhal, Jan Kraus)
SO 02.32
X
X
X
X
SO 09.59
11:59
222. 299 Voe Voe!
(Zbyněk Táborský, Lukáš Poříz)
SO 02.48
X
X
X
X
SO 10.05
12:05
223. 79 Ztracené případy
(Martin Plaček, Stanislav Vaštyl)
SO 02.41
X
X
X
X
SO 11.16
13:16
224. 233 Švagři
(Luboš Janda, Karel Olbert)
SO 03.33
X
X
X
X
SO 13.50
15:50
225. 257 Chlísti
(Jiří Mazur, Petr Schimm)
SO 07.24
X
X
X
X
SO 14.28
16:28
226. 269 Kopretinky
(Marek Havlíček, Martin Vychodil)
SO 03.50
X
X
X
X
SO 19.10
21:10
227. 187 VJečná MŠ
(Štěpánka Pecinovská, Marika Mytýzková)
SO 04.31
X
X
X
X
SO 19.23
21:23
228. 169 VJečný
(Tomáš Urbánek, Martin Koutecký)
SO 04.31
X
X
X
X
SO 19.23
21:23
229. 270 Kloci z Hané
(Roman Havlíček, Jan Řezníček)
SO 03.51
X
X
X
X
SO 20.18
22:18
230. 57 verbaskum
(kristýna skalická, zuzana hendrychová)
SO 01.20
SO 05.43
SO 09.21
SO 15.19
SO 21.44
X
nedokončili
231. 200 X-TRAIL ORLOVÁ
(Martin Kunčický, Adam Ondruch)
SO 01.05
SO 06.06
SO 09.40
SO 14.27
SO 20.03
X
nedokončili
232. 166 Fatranci X3P
(Ivan Chlebovec, Ondřej Kříž)
SO 01.12
SO 05.35
SO 09.22
X
X
X
nedokončili
233. 245 Ohlá klika
(Honcek Chovanec, Pepi Prorok)
SO 01.36
SO 06.31
SO 10.05
X
X
X
nedokončili
234. 140 Fatal error
(Vojtěch Feber, Filip Junga)
SO 01.40
SO 06.02
SO 10.27
X
X
X
nedokončili
235. 59 LIHOMĚŘICE
(Radovan Bordovský, Bordovský)
SO 02.09
SO 07.12
SO 11.59
X
X
X
nedokončili
236. 178 Dvje brokolice
(Tereza Oborná, Vendula Šebečkova)
SO 01.57
SO 07.29
SO 12.04
X
X
X
nedokončili
237. 181 Jamesonovi
(Jiří Strnad, Michal Mrázek)
SO 01.56
SO 07.23
SO 12.43
X
X
X
nedokončili
238. 162 Jasoň a Drsoň
(Ivana Janíčková, Šárka Janíčková)
SO 02.30
SO 08.08
SO 12.57
X
X
X
nedokončili
239. 104 Tryskomyši
(Jana Vašíčkova, Erika Sznapková)
SO 01.59
SO 07.28
SO 14.06
X
X
X
nedokončili
240. 110 Kráska a zvíře
(Michal Samek, Barbora Kosová)
SO 02.26
SO 08.27
SO 15.05
X
X
X
nedokončili
241. 259 Hustokrutostřelci
(Marek Tribula, Jiří Matta)
SO 02.39
SO 09.31
SO 16.37
X
X
X
nedokončili
242. 161 Štaflík a Špagetka
(Hana Kučerová, Jan Szturc)
SO 03.18
SO 11.08
SO 17.18
X
X
X
nedokončili
243. 165 KaJ?
(Krystyna Ogrocká, Jana Czyžová)
SO 03.12
SO 11.31
SO 17.19
X
X
X
nedokončili
244. 43 Ohniví mužíci
(Tomáš Kluz, Ondřej Hajný )
SO 02.25
SO 09.09
SO 17.59
X
X
X
nedokončili
245. 213 sexy motherfucker
(Lukáš Kurek, Lukáš Rusina)
SO 02.44
SO 12.07
SO 18.35
X
X
X
nedokončili
246. 72 Cihelní 4.C
(Ondřej Merta, Martin Ryzí)
SO 02.46
SO 10.00
SO 18.36
X
X
X
nedokončili
247. 301 wait for it
(Zbyněk Šimčík, Zdeněk Šnobel)
SO 01.00
SO 04.23
X
X
X
X
nedokončili
248. 246 chochitos
(Michal Zdráhal, Lukáš Krčál)
SO 01.25
SO 06.22
X
X
X
X
nedokončili
249. 98 Strojaři
(Tomáš Krupa, Jan Hurta)
SO 01.57
SO 06.56
X
X
X
X
nedokončili
250. 286 (S)Pešl Tatar(ka)
(Petr Čížek, Michal Vajdl)
SO 01.27
SO 07.31
X
X
X
X
nedokončili
251. 97 Triatlon klub Roudnice nad Labem
(Petr Nácal, Lukáš Paluska)
SO 02.07
SO 07.36
X
X
X
X
nedokončili
252. 251 Ještě Doplníme
(Michal Garlík, Martin Majliš)
SO 02.02
SO 07.48
X
X
X
X
nedokončili
253. 277 Bazinga
(Pavel Brázdil, Honza Kopp)
SO 02.45
SO 09.17
X
X
X
X
nedokončili
254. 81 a4tb20
(Martin slovák , David Raschka)
SO 02.28
SO 09.52
X
X
X
X
nedokončili
255. 303 Staatl team
(Eva Adamová, Martina Jindřišková)
SO 03.08
SO 10.05
X
X
X
X
nedokončili
256. 133 Prďáci
(Svatopluk Pudík, Zdeněk Charvát)
SO 02.34
SO 10.13
X
X
X
X
nedokončili
257. 51 Mezek Team
(Boris Lucký, Ladislav Fric)
SO 04.26
SO 10.35
X
X
X
X
nedokončili
258. 216 Na Pohodu
(Helča Šeblová, Martin Kovařík)
SO 03.00
SO 10.38
X
X
X
X
nedokončili
259. 107 Chlupaté prdele
(Jan Liška, Jan Javorek)
SO 02.27
SO 11.22
X
X
X
X
nedokončili
260. 37 Kostici
(Jakub Fabián, Tereza Tomanová)
SO 02.39
SO 11.51
X
X
X
X
nedokončili
261. 63 Nechť je epsilon záporné..
(Viktor Marťan, Daniela Vaňková)
SO 03.58
SO 11.54
X
X
X
X
nedokončili
262. 196 pepa a lukaš
(Josef Sojka, Lukáš Trčálek)
SO 01.15
X
X
X
X
X
nedokončili
263. 106 Visalajští pochůzkáři
(Evžen Rumian, Lukáš Jeziorski)
SO 01.23
X
X
X
X
X
nedokončili
264. 201 Štrajchpudlici
(Jaroslav Czyž, Marek Kawulok)
SO 01.56
X
X
X
X
X
nedokončili
265. 194 Hasiči Mosty u Jablunkova
(Petr Dyrčík, Filip Lysek)
SO 02.28
X
X
X
X
X
nedokončili
266. 227 Synové Jesenických hor
(Petr Peca, Petr Čulák)
SO 02.35
X
X
X
X
X
nedokončili
267. 13 Dzinghiskhan
(Jan Pouchlý, Jan Merička)
SO 02.36
X
X
X
X
X
nedokončili
268. 292 Špacír gang
(Josef Dlouhý, Jan Pígl)
SO 02.42
X
X
X
X
X
nedokončili
269. 243 lanovkari
(Aleš Kundrát, Filip Arlet)
SO 02.49
X
X
X
X
X
nedokončili
270. 238 Dead mans
(Jakub Ševčík, Dominik koutny)
SO 02.52
X
X
X
X
X
nedokončili
271. 108 Plzeňští horalové
(Jan Černý, Jakub Kalika)
SO 02.53
X
X
X
X
X
nedokončili
272. 276 Borci Plzeň
(Dalibor Pátek, Martin Levora)
SO 02.54
X
X
X
X
X
nedokončili
273. 263 Šerifove
(Marek Fehér, Michal Levora)
SO 02.55
X
X
X
X
X
nedokončili
274. 258 Klimkovičáci
(Michal Bambušek, Adéla Kukelková)
SO 03.04
X
X
X
X
X
nedokončili